GPUreport Gigabyte
OBSAH: GPUlab
HyperLink To je AMD Radeon RX VEGA 64, seznamte se prosím!
Kdepak, recenzi grafické karty AMD Radeon RX VEGA 64 ještě nečekejte, dnes si totiž s touto kartou budeme jen tak pohrávat a seznamovat se. Jaké jsou její frekvence, teploty nebo spotřeba? Drží si karta svou turbo frekvenci? Funguje undervolting? Právě takovéto otázky vám snad zodpoví dnešní video!
gpureport.cz Pavel Šantrůček 30.08.2017
 
HyperLink AMD Enhanced Sync: za krásnější obraz ve hrách
Rozčiluje vás ve hrách Tearing a utrácet za nový FreeSync či G-Sync monitor se vám nechce? Věřte, že existují i jiná řešení, jak se nepříjemného Tearingu zbavit a které jsou navíc úplně zdarma. Technologie AMD Enhanced Sync je jedním z nich a naleznete ji v nových ovladačích Radeon Crimson 17.7.2
gpureport.cz Pavel Šantrůček 02.08.2017
 
HyperLink GeForce GTX 1060: kolik výkonu přinášejí nové 9 Gbps GDDR5?
Kolik dalšího výkonu vlastně přinášejí rychlejší grafické paměti o efektivní frekvenci 9000 MHz, kterými jsou vybavovány novější grafické karty řady GeForce GTX 1060? Tak to je přesně ta otázka, na kterou se v dnešním článku zaměříme a samozřejmě ji také dnes zodpovíme.
gpureport.cz Pavel Šantrůček 24.05.2017
 
HyperLink Sapphire Nitro+ RX 470 8GB: Undervolting
Sapphire Nitro+ RX 470 8GB je skvělá grafická karta se slušným výkonem a jen ty provozní vlastnosti by přeci jen mohly být o něco lepší. Na tom se asi shodnou všichni ti, kteří měli tuto grafickou kartu někdy v ruce. Je tu však jedno řešení, které u této grafické karty vše napraví - UNDERVOLTING!
gpureport.cz Pavel Šantrůček 22.03.2017
 
HyperLink GeForce GTX 1070: aneb co se vyplatí taktovat a proč
V dnešním GPUlab se zaměříme na grafickou kartu GeForce GTX 1070. Podíváme se na možnosti jejího přetaktování, zda a jestli se nám nějaké přetaktování této grafické karty vůbec vyplatí a odpovíme si také na otázku co je výhodnější, zda taktování vlastního grafického čipu nebo spíše grafických pamětí
gpureport.cz Pavel Šantrůček 06.01.2017
 
HyperLink GPUlab: Testujeme Battlefield 1
GPUlab, tedy jakási testovací laboratoř grafických karet na GPUreport, dneškem zahajuje svou činnost. Pod tímto názvem si můžete představit různé testy grafických karet, které se jinak v klasických recenzích rozhodně nikdy neobjeví. Dnes se podíváme na hru Battlefield 1 z poněkud netradičního úhlu.
gpureport.cz Pavel Šantrůček 06.12.2016
 
HyperLink Radeon RX 480 undervolting: jak se krotí krokodýli
Ne vždy jsme spokojení s tím, co si přineseme domů a u grafických karet to platí dvojnásob. Někdy nás u nové grafické karty překvapí vyšší spotřeba, jindy zas její vyšší teploty nebo hlučnost. Věřte ale, že vždy se s tím dá něco dělat a právě dnešní článek vám alespoň nastíní některé vaše možnosti.
gpureport.cz Pavel Šantrůček 15.11.2016
 
HyperLink Nvidia Fast Sync: podpora i na Maxwellu!
Dnes se na GPUreport opět vracím k Nvidia Fast Sync. Je to v krátké době již třetí článek o této technologii, kterou s sebou přinesla nová generace grafických karet Pascal. Dnes však o Pascaly nepůjde, dnes se podíváme, jak Fast Sync funguje na předchozí generaci grafických karet rodiny Maxwell.
gpureport.cz Pavel Šantrůček 18.08.2016
 
HyperLink Nvidia Fast Sync skládá reparát
Hlavním úkolem technologie Nvidia Fast Sync je vypořádat se s nepříjemným Tearingem v počítačových hrách. Nedávná měření na GPUreport však ale přinesla poněkud rozporuplné výsledky. Změnilo se něco s příchodem novějších ovladačů GeForce 368.81?
gpureport.cz Pavel Šantrůček 04.08.2016
 
HyperLink Hitman 2016 a DirectX 12
Tak jako v minulém článku o počítačové hře Rise of the Tomb Raider, kde jsme zkoumali technickou stránku této hry a zejména pak naplnění standardů nového 3D API společnosti Microsoft DirectX 12, tak také dnes se podíváme na další novou hru podporující toto nové 3D API.
gpureport.cz Pavel Šantrůček 17.05.2016
 

SPONSORS & PARTNERS

Asus  Alza  MSI Gigabyte
AMD  Sapphire  Asbis  EVGA  Nvidia

Copyright (c) 2017 InfoTrade Powered by ASP.NET & MS SQL Server