Gigabyte

Informace pro firmy

Kdo a co je GPUreport.cz

GPUreport je webový magazín zaměřený především na grafické karty, jejich recenze, měření a hodnocení, dále pak na vše kolem virtuální reality a technické stránky počítačových her. Ačkoliv je GPUreport zaměřen zejména na profesionály, články a recenze jsou psány také s ohledem na laickou veřejnost tak, aby okruh jeho čtenářů byl co možná nejširší.

Specialitou tohoto magazínu jsou pak především rozsáhlé a velmi detailní recenze grafických karet, které prakticky nemají konkurenci nejen v Česku a Slovensku, ale také v zahraničí. Webové stránky GPUreport jsou psány specielně na míru potřebám recenzenta grafických karet. Veškeré výsledky testů, včetně detailních informací z průběhu testování grafických karet, jsou ukládány do SQL databáze, ze které jsou pak následně čerpána data pro dynamické vytváření všemožných grafů v každé recenzi. Je tak tedy běžné, že v jediné recenzi grafické karty nejsou obsaženy desítky či stovky grafů, ale rovnou tisíce.

Ačkoliv je GPUreport zaměřený výhradně na vše kolem grafických karet a Gamingu, jeho čtenáři pocházejí z řad nejen IT nadšenců, ale také IT profesionálů. Klasickým čtenářem magazínu GPUreport je pak muž ve věku mezi 13 a 65 lety, technicky vzdělaný, aktivně se zajímající o dění v IT.

Inzerce a inzertní prostor na GPUreport

Provoz webového magazínu GPUreport je financován především z reklamy na jeho internetových stránkách. Pro inzerenty působící převážně na českém trhu, GPUreport nabízí hned několik reklamních prostor pro reklamní bannery umístěné v různých částech webových stránek. Cena inzerce se pak odvíjí od atraktivnosti daného umístění reklamy.

 

Reklamní prostor

 

Typy reklam na GPUreport

Leaderboard

Leaderboard banner je zobrazován bez výjimky na všech stránkách serveru GPUreport. Maximální rozměru banneru jsou 728x90 pixelů.

Half-page Ad

Half-page Ad banner je podobně jako Leaderboard zobrazován na všech stránkách GPUreport bez výjimky. Maximální rozměry banneru jsou 300x600 pixelů.

Placený Page Wallpaper

Placený Wallpaper je zobrazován na všech stránkách GPUreport s vyjímkovu placených PR článků a sponzorovaných recenzí. Rozměry obrázku pro Wallpaper jsou 1920x1200 pixelů.

Sponzorovaný Page Wallpaper

Sponzorovaný Wallpaper je zobrazován pouze u konkrétních sponzorovaných PR článků a recencí. U placených PR článků a stejně tak u recencí, do kterých byl zapůjčen hardware k testům, je Wallpaper umístěn zdarma.

Sponzorovaný PR článek

U sponzorovaného PR článku si zadavatel sám dodává text i obrázky k článku. Automaticky je u PR článku vytaven zdarma také sponzorovaný Wallpaper.

Reklamní banner uvnitř článku

Reklamní banner uvnitř článku je umístěn na smluvených konkrétních stránkách článku a pozicích mezi textem. Maximální rozměry banneru jsou 700x300 pixelů.

Ceny

Ceny za poskytnutí reklamního prostoru na GPUreport jsou smluvní a s každým klientem je jednáno individuelně. Protože webový magazín GPUreport je prakticky na začátku své kariéry a jeho snahou je tedy získání nových klientů pro zadávání reklamy, všechny ceny jsou překvapivě velmi nízké a snad dokonce i šokující. Pro naše pravidelné zákazníky jsme pak navíc schopni poskytnout ještě další slevy z ceny. Neváhejte nás proto kontaktovat, protože s námi se vždy domluvíte na těch nejlepších podmínkách. Jsme plátci DPH.

 

Pavel Šantrůček
GPUreport.cz
pavel.santrucek(zavináč)gpureport(tečka)cz